Saucony Xodus

S outdoorovými trailovými botami Saucony Xodus zdoláte hravě všechny překážky a žádný terén pro vás nebude zábranou. S těmito neutrálními běžeckými botami si při běhu v divoké přírodě budete připadat bezpečně, jako kdybyste jeli v buldozeru. Proti otřesům a nárazům vás chrání mohutná podrážka s vysokým drapákem, který se doslova zakousne do povrchu jako zuby divoké šelmy. Na špičce a na patě je tvrdá ochrana plnící funkci jakéhosi brnění. Nové tlumení PWRRUN+ chrání nohy a konzistentně vrací energii zpět do vašeho těla. Určitě také uvítáte systém FORMFIT upravený a vyztužený speciálně pro běh v terénu, který je pružný a zároveň poskytuje dostatečnou ochranu v terénu.

Tento model americké obuvi Saucony je možné využít i jako vycházkové boty. Není divu, že se profesionálům výborně osvědčily i v extrémním počasí. Kromě horských extrémů najde bota využití i v příměstském prostředí, kde se bude vysoká míra tlumení hodit kvůli nevyhnutelnému křížení zpevněných cest a silnic. Dobré tlumení je mimo jiné způsobeno TPU pěnou Everun, což z ní dělá možná první krosovou botu na světě, která je odtlumena tímto způsobem. Většina značek tento druh tlumení využívá čistě u silničních běžeckých bot.

Jak hodnotí Saucony Xodus běžci a sportovci?

Sportovci si jej vychvalují hned ze 3 pohledů. Jedním z nich je dobrá čistitelnost svršku, ochrana Achillovi paty a kvalitní šněrování. Dále je zmiňováno to, že jsou navrženy bez tradičního jazyka a lépe drží na ponožce.

Trailovou běžeckou obuv Saucony Xodus oceňí všichni běžci, kteří upřednostňují přilnavou a stabilní botu nízké váhy (lehce nad 300 g). 

S20555 20 5
4 190 Kč –35 %
SAUCONY XODUS 10 BLK
Akce
Skladem (1 pár)
Kód: 20555-20-85

Pánské běžecké boty SAUCONY XODUS 10 lze využít i jako outdoorové trailové boty, nebo jako vycházkovou obuv. Zamilujete si je pro jejich pohodlnost, přilnavost a vysokou...

Původně: 4 190 Kč  (–35 %)
2 724 Kč
1 položek celkem